ТАСК-брокер, Мілленіум Капітал та Регата Інвестментс підключилися до мультіброкерської системи Direct Trading

Друк

ТАСК-брокер, Мілленіум Капітал та Регата Інвестментс підключилися до мультіброкерської системи Direct Trading

До брокерської системи Direct Trading на етапі дослідної експлуатації підключилися три учасника ПФТС: ТАСК-брокер, Мілленіум Капітал та Регата Інвестментс. «Найближчим часом ми плануємо підключити ще 10 он-лайн брокерів, серед яких як інвестиційні компанії, так і банки. Загалом інтерес до Direct Trading виявили вже близько трьох десятків компаній. Наявність такого попиту з боку учасників ринку на недорогу але надійну брокерську систему з базовими функціями аналізу та торгівлі свідчить про збільшення кількості приватних інвесторів, які найближчим часом планують вийти на внутрішній ринок, — повідомив керівник проекту Інтернет-трейдингу та брокерських систем ФБ ПФТС Андрій Олійник.

Переваги брокерської системи Direct Trading для он-лайн брокерів:

  1. Пільгові умови підключення;
  2. Простота і надійність в адмініструванні;
  3. Технічна надійність: сервер брокерської системи розташований на одному майданчику із сервером торговельної системи PFTS NEXT, що гарантує високий рівень взаємодії;
  4. Клієнти одразу після підключення мають можливість в режимі он-лайн отримувати всю біржову інформацію, проводити аналіз, в тому числі за допомогою базових технічних індикаторів та укладати угоди, а також відстежувати результати власних операцій за допомогою портфеля активів.

 

Озеров В’ячеслав, Керівник відділу торгових операцій ТОВ «ТАСК-брокер»:

«Безумовними перевагами нової брокерської системи є її надійність та простота в експлуатації. Легкість в управлінні, а також зрозумілий на інтуітивному рівні інтерфейс дозволяють користувачам швидко освоювати базовий, необхідний для торгівлі функціонал. Ми дуже раді, що в Україні знайшлися розробники, які змогли запропонувати ринку таку торговельну платформу».

Троян Славомир, Директор департаменту брокерських послуг ТОВ «Мілленіум Капітал»:

«Протягом декількох тижнів ми разом з нашими клієнтами активно тестували Direct Trading. В цілому продукт досить цікавий: прийнятна вартість, зручний інтерфейс, базова аналітика. Можу впевнено сказати, що Direct Trading — високоякісний продукт для відстеження ситуації на ринку та здійснення угод з цінними паперами через Інтернет. З ростом ліквідності на ПФТС цінність цього програмного продукту буде, безперечно, зростати».

Осипов Роман, Начальник відділу продаж ТОВ «Регата Інвестментс» :

«Ми вже розпочали підключення наших клієнтів до Direct Trading. Перші приватні інвестори, яких ми підключили до брокерської системи, цілком задоволені роботою програми. Тепер вони можуть безпосередньо приймати участь у торгах в реальному часі, маючи необхідну аналітичну інформацію, а головне — самостійно приймати важливі рішення».

Біржа ПФТС надає послуги Інтернет-трейдингу з 2009 року. На сьогоднішній день на ПФТС відкрито більше ніж 2 300 клієнтських рахунків. Окрім Direct Trading на ПФТС сертифіковані найбільш поширені в Україні брокерські системи: QUIK, SmartTrade та  NetInvestor.

 

Довідка. «Direct Trading» - брокерська система, яка надає можливість отримувати в режимі on-line повну інформацію про біржові операції на ринку заявок ПФТС та укладати угоди, використовуючи Інтернет як засіб комунікації.

Клієнти учасника біржі за допомогою «Direct Trading» мають можливість виставляти свої заявки, відстежувати стан свого портфеля і свої позиції по цінним паперам та грошовим коштам.

Брокерська система «Direct Trading» розроблена на замовлення ПФТС компанією «КМ-Лаб» (м.Київ).